O firmie

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży używanych samochodów osobowych i dostawczych od roku 1997.

Sprzedając w naszej firmie auta używane dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów wyjechał w pełni zadowolony. Na każde auto u nas zakupione udzielamy rocznej gwarancji , to świadczy o tym że kupujecie pewne i sprawdzone samochody.

Specjalizujemy się w sprowadzaniu samochodów z Unii Europejskiej. Dzięki sprawdzonym kontrahentom możemy zaoferować auta bezwypadkowe, serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi pojazdów, z rzeczywistym przebiegiem i kompletem dokumentów.
Sprowadzamy samochody pod zamówienie klienta ( wskazany konkretny samochód lub wyszukujemy u naszych dostawców ) oraz finansujemy zakup pojazdu za granicą.

Współpracujemy z różnymi Instytucjami Finansowymi, dzięki bezpośredniej Umowie (bez pośredników) z Bankiem, refinansujemy kredyty samochodowe przy minimalnych marżach, bez dodatkowych kosztów, na bardzo dogodnych warunkach oprocentowania, przy procedurach uproszczonych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi Handlowcami, lub do wizyty w siedzibie firmy, która znajduje się w Nisku .

AUTO-CENTRUM

ul. Wolności 84

37-400 Nisko

woj. podkarpackie

Telefon:

+48 510 283 888

E-mail: biuro@autocentrum24.eu